TAKLAMPA, "Guggie" Baxter, 2000-tal.

1862794. TAKLAMPA, "Guggie" Baxter, 2000-tal.

Koppar och mässing. Höjd ca 55, Ø ca 70 cm.

Märken och slitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 002