STOL, allmoge, 1800-tal.

STOL, allmoge, 1800-tal.
186243. STOL, allmoge, 1800-tal.

Trebent. Dekormålning med blomster. Höjd 73 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 672