STOL, "TeVe" Alf Svensson, Ljungs industrier AB, 1950/60-tal.

186210. STOL, "TeVe" Alf Svensson, Ljungs industrier AB, 1950/60-tal.

Stomme i bok. Blå klädsel.

Bruksslitage, trasig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i bok. Blå klädsel.

Bruksslitage, trasig klädsel.

Antal besök: 793