MATSALSGRUPP, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

18621. MATSALSGRUPP, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

Bordets diameter 110, höjd 77 cm, två utdragsskivor sammanlagd bredd 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 961