THEODOR JÖNSSON. "KUNGSGATAN LUND".

1862013. THEODOR JÖNSSON. "KUNGSGATAN LUND".

Olja på duk, signerad, 64x52 cm.
Proveniens: Kvarlåtenskapen efter konstnären Theodor Jönsson, Esarp.

Tema

Theodor Jönsson - ett konstnärshem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 296