BORD, med bordsskiva i formpressad glasfiber, 1970-tal.

186198. BORD, med bordsskiva i formpressad glasfiber, 1970-tal.

Höjd 70 cm.
Diam. 110 cm.

Fläckar på bordsskiva, litet jack. Repor på stativ.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.
Diam. 110 cm.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 265