HÄNKELVAS Ekeby signerad H.G Tillverkad 1922-38.

186176. HÄNKELVAS Ekeby signerad H.G Tillverkad 1922-38.

25 cm.

liten nagg på fpten.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 cm.

liten nagg på fpten.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 765