BENGT NORDENBORG. Sjöman på brygga, litografi, signerad o numrerad 24/285.

186174. BENGT NORDENBORG. Sjöman på brygga, litografi, signerad o numrerad 24/285.

Bildstorlek ca.43 x 32 cm.

Bengt Nordenborg (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek ca.43 x 32 cm.

Bengt Nordenborg (Född 1938)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 284