THEODOR JÖNSSON. "DALBY KYRKA".

1861659. THEODOR JÖNSSON. "DALBY KYRKA".

Olja på duk, signerad, 83x103 cm.
Proveniens: Kvarlåtenskapen efter konstnären Theodor Jönsson, Esarp.

Ramskador.

Tema

Theodor Jönsson - ett konstnärshem

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramskador.

Tema

Antal besök: 1 669