SKRIN, mässing, 1800-/1900-tal.

1861584. SKRIN, mässing, 1800-/1900-tal.

Uppfällbar topp i försilvrad metall med bakomliggande förvaring. Uppfällbart lock med bakomliggande insats. Spegel på lockets insida. Längd ca 23. Bredd 23. Höjd 40 cm.

Slitage. Repor och märken. Topp med skadat gångjärn. Ytslitage. Buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417