VÅG, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

186150. VÅG, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Gjutjärn, mässing
Längd 45 cm
Bredd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutjärn, mässing
Längd 45 cm
Bredd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 482