IGNACIO GIL. Stadsutsikt, Ibiza.

1860902. IGNACIO GIL. Stadsutsikt, Ibiza.

Olja på duk
Signerad. Ursprung: Augusta Gallery, Barcelona; privat samling, Barcelona
60x73 cm.

I gott skick. Förgylld och stoppad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
60x73 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 503