THEODOR JÖNSSON. KRYPTAN I DALBY KYRKA.

1860751. THEODOR JÖNSSON. KRYPTAN I DALBY KYRKA.

Signerad, olja på pannå 47x55 cm.
Proveniens: Kvarlåtenskapen efter konstnären Theodor Jönsson, Esarp.

Tema

Theodor Jönsson - ett konstnärshem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 845