THEODOR JÖNSSON. "DET LUND SOM GÅTT".

1860723. THEODOR JÖNSSON. "DET LUND SOM GÅTT".

Signerad och daterad 1961. Olja på pannå 44 x 53 cm.
Proveniens: Kvarlåtenskapen efter konstnären Theodor Jönsson, Esarp.

Tema

Theodor Jönsson - ett konstnärshem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 846