OLJEROCK, Driza-Bone, Nya Zeeland, 1900-tal.

186061. OLJEROCK, Driza-Bone, Nya Zeeland, 1900-tal.

Längd ca 138 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 138 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 073