SKRIVBORD, 1800-talets senare del.

186045. SKRIVBORD, 1800-talets senare del.

Bredd 111 cm
Djup 74 cm
Höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 111 cm
Djup 74 cm
Höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 624