HÄNGE/BROSCH, Camé, 14K guld.

HÄNGE/BROSCH, Camé, 14K guld.
1860181. HÄNGE/BROSCH, Camé, 14K guld.

Skuren snäckskalscamé, infattad i 14K guld. Stämplad 14K. Längd inklusive hänge 33 mm.
Vikt 4,3 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 4,3 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 301