BARNSÄNG, 1900-talets första hälft.

186011. BARNSÄNG, 1900-talets första hälft.

Utdragbar. Längd 86, bredd 60, höjd 89 cm.

Färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall samt slitage.

Antal besök: 1 048