EERO JÄRNEFELT. etsning, signerad.

1860096. EERO JÄRNEFELT. etsning, signerad.

Utsikt över skog och sjö.
Bildmått ca 24 x 32 cm.

Gulnat.

Eero Järnefelt (1863–1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

Utsikt över skog och sjö.
Bildmått ca 24 x 32 cm.

Gulnat.

Eero Järnefelt (1863–1937)

Antal besök: 1 240