VÄSKA, British European Airways, 1900-tal.

185993. VÄSKA, British European Airways, 1900-tal.

Längd 43.5 cm.

Yt- och bruksslitage.
Något blekt, smärre fläckar samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43.5 cm.

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 509