LJUSSTAKAR, Ett par, mässing, Carl Keijser & Co, Västerås, 1900-tal.

185983. LJUSSTAKAR, Ett par, mässing, Carl Keijser & Co, Västerås, 1900-tal.

Höjd ca 25,5 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25,5 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 4 926