Omnia, hyllsystem/2 vägghyllor.

1859619. Omnia, hyllsystem/2 vägghyllor.

Tysk design, 1960-tal Metallstege, svartmålad. Fanerad teak. 3 hyllor 1 nyckel tillgänglig. HxBxD: 240x180x54cm.

Tecken på slitage, repor i vissa områden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 566