BORDSLAMPOR, ett par, Engelsk stil, 1900-tal.

185943. BORDSLAMPOR, ett par, Engelsk stil, 1900-tal.

Mässing. Gröna skärmar. Höj o sänkbara. Höjs 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 103