POLISBATONG, 1900-talets andra hälft.

1859093. POLISBATONG, 1900-talets andra hälft.

Vitt och svart gummi, med bärbygel i metall. Längd 50 cm.

Emblem saknas. Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 381