BORDSSURTOUT för 4 flaskor, Frankrike, empirestil, nysilver.

185907. BORDSSURTOUT för 4 flaskor, Frankrike, empirestil, nysilver.

1800/1900-tal, höjd 33, diameter 28, proviniens tidigare vd för Perstorps AB.

En skruv saknas, flaskorna och proppar med dålig passform samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 866