VATTENKANNA, bleckplåt, 1900-talets första hälft.

185872. VATTENKANNA, bleckplåt, 1900-talets första hälft.

10 liter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 liter.

Bruksslitage.

Antal besök: 852