PARTI GLAS, 3 delar, Simon Gate, 1900-tal.

185818. PARTI GLAS, 3 delar, Simon Gate, 1900-tal.

Skål. "Tusen Fönster". Diameter 12 cm
Skål, rökfärgat glas. Diameter 19,5 cm
Vas, rökfärgat glas. Höjd 12 mc.

Slitage. Rökfärgad skål med nagg. Vas med micronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 666