PINNSTOLAR, 7 st, 18-1900-tal.

185816. PINNSTOLAR, 7 st, 18-1900-tal.

Snarlika, höjd ca 86 cm.

Slitage, skador. senare bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika, höjd ca 86 cm.

Antal besök: 463