GLASFÖREMÅL, 2 st, Ulrica Hydman-Vallien, 1900-tal.

185815. GLASFÖREMÅL, 2 st, Ulrica Hydman-Vallien, 1900-tal.

SKÅL, ormmönster, "Nevada", signerad. Höjd 10,2 cm
SKULPTUR, fågelhuvud, signerad samt etikettmärkt. Höjd 7 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 039