TOMTAR, keramik, 29 st, 1900-talets mitt.

185767. TOMTAR, keramik, 29 st, 1900-talets mitt.

Höjd ca. 3-24 cm.

Slitage. Enstaka med större slitage. Mindre tomte med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 3-24 cm.

Antal besök: 1 048