COR, bäddsoffa, 1970-tal.

COR, bäddsoffa, 1970-tal.
1857623. COR, bäddsoffa, 1970-tal.

Dagbädd med låda. Vitt och svartlackerat trä. Lös kudde, fodral i flerfärgat randigt ulltyg. HxBxD: 60x198x96cm.

Tecken på slitage, repor i trä och små fläckar på omslaget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 776