GLASSERVIS, 22 delar, "Karlberg" Elis Bergh Kosta Boda.

18576. GLASSERVIS, 22 delar, "Karlberg" Elis Bergh Kosta Boda.

8 Vitvin, höjd 11 cm.
8 Portvin/starkvin, höjd 10 cm.
6 Snaps, höjd 10 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 Vitvin, höjd 11 cm.
6 Snaps, höjd 10 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 3 797