TOALETTUPPSATS, 5 delar, glas, 1900-talets första del.

185757. TOALETTUPPSATS, 5 delar, glas, 1900-talets första del.

Slipat glas. Karaff med propp, höjd 15 cm. Skålar, höjd 2,5 - 9,5 cm, diameter 5 - 14,5 cm.

Lätt bruksslitage. Nagg på insidan av skål med lock (större) och nagg på locket (mindre).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 384