Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Konst
Måleri
1857463. GUNILLA EKSTRÖMER FÜRST (FÖDD 1933). Omgivningsstudier, 4 verk, pastell på papper, 2 st, samt olja på duk och en blyertsteckning, varav 3 signerade, en daterad -57.
« Tillbaka till föremålet