BAJONETTER, 1 par+ 1, Husqvarna, 1800-tal.

185728. BAJONETTER, 1 par+ 1, Husqvarna, 1800-tal.

Flerfaldigt stämplade. 1 par längd 55 cm, 1 st längd 65 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 815