ÅNGMASKINER WILESCO 2 stycken. Stående och ångvält.

185711. ÅNGMASKINER WILESCO 2 stycken. Stående och ångvält.

Ångvält längd 32 cm. Ståednde höjd 34 cm.

Smärre skador och slitage. Ångvält saknas skorsten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 616