LISA LARSSON. Figuriner, stengods, Gustavsberg.

185702. LISA LARSSON. Figuriner, stengods, Gustavsberg.

Bulldog, höjd 13 cm. stämplat Lisa Larsson
Mindre, höjd 7 cm. etikettsignerad.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 229