SVEN HERLIN. 1815-1876, olja på duk, signerad, daterad 1875.

185676. SVEN HERLIN. 1815-1876, olja på duk, signerad, daterad 1875.

Bildens mått 32 x 42 cm.

Duk med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildens mått 32 x 42 cm.

Duk med fläckar.

Antal besök: 1 614