Serveringsbord på hjul med ett hyllplan och handtag Hopfällbart Höjd, 57,5 cm, höjd inklusive handtag, 64,5 cm Bredd, 57 cm Djup, 37,5 cm.
Genomgående skruv till krysstag saknas, 1 st Bruksskick med repor och fläckar.