SERVERINGSVAGN i trä. 1900-talets andra hälft.

185661. SERVERINGSVAGN i trä. 1900-talets andra hälft.

Serveringsbord på hjul med ett hyllplan och svarvade ben och handtag
Höjd 62,5 cm, inklusive handtag, 69 cm
Bredd, 60,5 cm
Djup, 46,5 cm.

Bruksslitage med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd, 60,5 cm
Djup, 46,5 cm.

Antal besök: 3 685