BORDSUR, ÄNGLAR SAMT TAVLOR, 5 delar, förgyllt och bronserat.

185640. BORDSUR, ÄNGLAR SAMT TAVLOR, 5 delar, förgyllt och bronserat.

Ramarnas yttermått 31 x 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 650