1856259. MARK KOSTABI. ”Datum natt”.
Screentryck
Signerad, daterad 2019 och numrerad 44/100. Bifogat är boken av utställningen ”Mark Kostabi. Otto serigrafie” på Galleria d'Arte la Nuova Forma (Lanciano, Italien) och Arte Pentagono (Pescara, Italien) där certifierade verk återges
35x35 cm.
Screentryck
35x35 cm.