MARK KOSTABI. ”Datum natt”.

MARK KOSTABI. ”Datum natt”.
1856259. MARK KOSTABI. ”Datum natt”.

Screentryck
Signerad, daterad 2019 och numrerad 44/100. Bifogat är boken av utställningen ”Mark Kostabi. Otto serigrafie” på Galleria d'Arte la Nuova Forma (Lanciano, Italien) och Arte Pentagono (Pescara, Italien) där certifierade verk återges
35x35 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
35x35 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 530