HANDSK- och SKOTILLBEHÖR, 3 delar, silverskaft.

185572. HANDSK- och SKOTILLBEHÖR, 3 delar, silverskaft.

Kommer i originalschatull. Längd (schatull): 23,8 cm.

Schatull med slitage och skador. 1 del ur setet saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 795