GUNNAR NYLUND. Kanna, stengods, Rörstrand, signerad.

1854970. GUNNAR NYLUND. Kanna, stengods, Rörstrand, signerad.

Spräcklig glasyr i olika bruna toner. Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Bruksslitage.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 214