SPEGEL, Karl Johan stil, 1900-tal, förgylld.

185491. SPEGEL, Karl Johan stil, 1900-tal, förgylld.

Skurna detaljer
H 56 B 35 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skurna detaljer
H 56 B 35 cm.

smärre slitage.

Antal besök: 450