TENNFÖREMÅL, 2 delar, GAB och O H Lagerstedt AB, 1930-tal.

185476. TENNFÖREMÅL, 2 delar, GAB och O H Lagerstedt AB, 1930-tal.

Bricka, O H Lagerstedt AB, Eskilstuna 1931, längd ca. 36,5 cm.
Kandelaber, GAB, Stockholm 1934, höjd ca. 13 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 083