FÖRSTÄRKARE, SONY N220.

FÖRSTÄRKARE, SONY N220.
1854753. FÖRSTÄRKARE, SONY N220.

Serienummer: 4-946-845-02.

Förvaras i ett flygfall fritt från fukt och damm.
Står upp bra, inte testad med högtalare.
Smärre ytslitage och repor som motsvarar ålder och användning.
Ej provad med avseende på elektrisk överensstämmelse och bör undersökas av en kvalificerad elektriker före användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer: 4-946-845-02.

The Auction Hub
Antal besök: 485