WILHELM ÅBERG. Marin med segelfartyg, olja på duk, signerad W Åberg 1864.

185435. WILHELM ÅBERG. Marin med segelfartyg, olja på duk, signerad W Åberg 1864.

26 x 40 cm.

Delvis skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 40 cm.

Delvis skadat.

Antal besök: 3 525