MONCHICHI, 3 st 1900-tal.

MONCHICHI, 3 st 1900-tal.
1854328. MONCHICHI, 3 st 1900-tal.

tre st monchichi.
Längd ca 50-20 cm.

De två mindre hårt slitna. Alla med slitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

tre st monchichi.
Längd ca 50-20 cm.

Antal besök: 2 537