TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets slut.

185414. TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets slut.

Längd ca 126 cm.

Slitage. Senare bemålad. Sprickor, enstaka avslag. Något böjda ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 126 cm.

Antal besök: 1 747